Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika

CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA DLA PRZEWOŹNIKA I SPEDYTORA
Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego to dokument niezbędny, jeżeli chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie transportu ciężarowego. Może chcesz mieć własną działalność w zakresie spedycji ? A może chcesz być osobą zarządzającą transportem w czyjejś firmie ? Musisz mieć zatem certyfikat wspólnotowy na przewóz rzeczy. Jeżeli chcesz prowadzić firmę transportu ludzi lub być zarządzającym w takiej firmie, to musisz mieć certyfikat wspólnotowy na przewóz osób.

Żeby uzyskać certyfikat kompetencji zawodowych, trzeba zdać państwowy egzamin 2024 przed państwową komisją. Egzamin jest dosyć trudny. Trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Proponujemy zatem zaufać wykładowcom, którzy w ciągu 4 dni powiedzą Ci to, co powinieneś wiedzieć do egzaminu i przy prowadzeniu własnej firmy. Jeżeli zechcesz potrenować zadania egzaminacyjne, to możesz przyjść na jeszcze jeden dzień. Zależy nam na dobrym przygotowaniu, bo chcemy mieć 100% zdawalności.
SZKOLENIE NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO PROPONUJEMY W NASTĘPUJĄCYCH FORMACH STACJONARNYCH :
-kurs 4-dniowy jednym ciągiem na Certyfikat Kompetencji Zawodowych to 40 godzin szkolenia ( 4 dni po 10 godzin: czw, pt, sob, niedz. w godz. 9.00-19.00 ) w programie: wykłady, testy, zadania problemowe. Cena 1400 zł.

-kurs 4-dniowy weekendowy na Certyfikat Kompetencji Zawodowych to 40 godzin szkolenia (4 dni po 10 godzin: sob, niedz, sob, niedz w godz. 9.00-19.00 lub czw.pt. czw.pt w tych samych godz ) w programie: wykłady, testy, zadania problemowe. Cena 1400 zł.

–kurs 5-dniowy jednym ciągiem na Certyfikat Kompetencji Zawodowych to 50 godzin szkolenia (5 dni po 10 godzin: czw, pt, sob, niedz, pon. w godz. 9:00- 19:00) w programie: wykłady, testy, zadania problemowe (dużo testów i zadań ). Cena 1900 zł.

–kurs indywidualny na zamówienie na Certyfikat Kompetencji to 20 godzin szkolenia ( 2 dni po 10 godz w dowolne dni tygodnia w dowolnych godz) w programie: wprowadzenie do tematów, testy , zadania tekstowe problemowe . Cena 2000 zł.

Prowadzimy zapisy na egzamin , przygotowujemy dokumenty, osobiście dostarczamy je do Instytutu Transportu Samochodowego.

Terminy kursów dopasowane są do terminów egzaminów , a więc okres oczekiwania na egzamin to maksymalnie 14 dni . Zapiszemy państwa na każdy wybrany egzamin w każdym mieście.