> Certyfikat-kompetencji-przewoznika

CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA 

Jeżeli wszedłeś na stronę Certyfikat Kompetencji Zawodowych to znaczy, że jesteś poważnie zainteresowany.

Certyfikat Kompetencji Zawodowych jest niezbędny, jeżeli chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie transportu ciężarowego samochodem powyżej 3.5 tony dopuszczalnej masy całkowitej, własną działalność w zakresie spedycji lub być osobą zarządzającą transportem w czyjejś firmie. Musisz mieć certyfikat wspólnotowy na przewóz rzeczy. Jeżeli chcesz prowadzić firmę transportu ludzi lub być zarządzającym w takiej firmie, to musisz mieć certyfikat wspólnotowy na przewóz osób.

Żeby uzyskać certyfikat, trzeba zdać państwowy egzamin przed państwową komisją. Egzamin jest dosyć trudny. Trzeba się więc do niego odpowiednio przygotować. Możesz kupić sobie podręcznik i sam się uczyć wieczorami przez najbliższe pół roku. Możesz też czytać ustawy, ale nie dobrniesz nawet do art.20-tego. Szybciej zaśniesz. Zawsze możesz naukę odłożyć na jutro. Zaufaj wykładowcom, którzy w ciągu 4 dni powiedzą Ci to, co powinieneś wiedzieć do egzaminu i przy prowadzeniu własnej firmy. Wiesz przecież, że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. A nieprzestrzeganie w transporcie jest bardzo drogie.

Szkolenie na Certyfikat  Przewoźnika:

-kurs jednotygodniowy na Certyfikat Kompetencji Zawodowych to 40 godzin szkolenia ( 4 dni po 10 godzin: czwartek, piątek, sobota, niedziela w godz. 9.00-19.00 ) w programie: wykłady, testy, zadania. Cena 1200 zł.

-kurs  weekendowy  na  Certyfikat  Kompetencji  Zawodowych  to  40 godzin szkolenia (4 dni po 10 godzin: sobota, niedziela, sobota, niedziela w godz. 9.00-19.00) w programie: wykłady, testy, zadania.  Cena 1200 zł.

kurs jednotygodniowy na Certyfikat Kompetencji Zawodowych to 50 godzin szkolenia (5 dni po 10 godzin: czwartek, piątek, sobota, niedziela,poniedziałek w godz. 9:00- 19:00) w programie: wykłady, testy, zadania (dużo testów i  zadań ). Cena 1600 zł.

kurs  indywidualny na zamówienie na Certyfikat Kompetencji  to 20 godzin szkolenia ( 2 dni po 10 godzin w dowolne dni tygodnia w dowolnych godzinach) w programie: wprowadzenie do tematów, podręcznik, testy, zadania. Cena 1600 zł.

Prowadzimy zapisy na egzamin, przygotowujemy dokumenty, osobiście dostarczamy je do Instytutu Transportu Samochodowego.

Terminy kursów dopasowane są do terminów egzaminów.