> Certyfikat-kompetencji-przewoznika

CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA dla przewoźnika i spedytora

Certyfikat Kompetencji Zawodowych to dokument niezbędny, jeżeli chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie transportu ciężarowego samochodem powyżej 3,5 tony dopuszczalnej masy całkowitej. Może chcesz mieć własną działalność w zakresie spedycji ? A może chcesz być osobą zarządzającą transportem w czyjejś firmie ? Musisz mieć zatem certyfikat wspólnotowy na przewóz rzeczy. Jeżeli chcesz prowadzić firmę transportu ludzi lub być zarządzającym w takiej firmie, to musisz mieć certyfikat wspólnotowy na przewóz osób.

Żeby uzyskać certyfikat kompetencji , trzeba zdać państwowy egzamin przed państwową komisją. Egzamin jest dosyć trudny. Trzeba się więc do niego odpowiednio przygotować. Możesz kupić sobie podręcznik i sam się uczyć wieczorami przez najbliższe pół roku. Możesz też czytać ustawy, ale nie dobrniesz nawet do strony 3. Szybciej zaśniesz. Zawsze możesz naukę odłożyć na jutro. Proponujemy zatem zaufać wykładowcom, którzy w ciągu 4 dni powiedzą Ci to, co powinieneś wiedzieć do egzaminu i przy prowadzeniu własnej firmy. Wiesz przecież, że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. A nieprzestrzeganie w transporcie jest bardzo drogie.

Szkolenie na Certyfikat  Kompetencji proponujemy w następujących formach:

-kurs 4-dniowy jednym ciągiem na Certyfikat Kompetencji Zawodowych to 40 godzin szkolenia ( 4 dni po 10 godzin: czw, pt, sob, niedz. w godz. 9.00-19.00 ) w programie: wykłady, testy, zadania. Cena 1200 zł.

-kurs  4-dniowy weekendowy  na  Certyfikat  Kompetencji  Zawodowych  to  40 godzin szkolenia (4 dni po 10 godzin: sob, niedz, sob, niedz w godz. 9.00-19.00 lub czw.pt. czw.pt w tych samych godz ) w programie: wykłady, testy, zadania.  Cena 1200 zł.

kurs  5-dniowy jednym ciągiem na Certyfikat Kompetencji Zawodowych to 50 godzin szkolenia (5 dni po 10 godzin: czw, pt, sob, niedz, pon. w godz. 9:00- 19:00) w programie: wykłady, testy, zadania (dużo testów i  zadań ). Cena 1600 zł.

kurs  indywidualny na zamówienie na Certyfikat Kompetencji  to 20 godzin szkolenia ( 2 dni po 10 godz w dowolne dni tygodnia w dowolnych godz) w programie: wprowadzenie do tematów, podręcznik , testy , zadania tekstowe problemowe . Cena 1600 zł.

Prowadzimy zapisy na egzamin , przygotowujemy dokumenty, osobiście dostarczamy je do Instytutu Transportu Samochodowego.

Terminy kursów dopasowane są do terminów egzaminów , a więc okres oczekiwania na egzamin to maksymalnie 14 dni . Zapiszemy państwa na każdy wybrany egzamin w każdym mieście.